Zarządzanie ograniczonymi zasobami

czyli raport z prerelease Fate Reforged w Warszawie

Organizacja sklepu Planeswalker.pl słynie na polskim podwórku z robinia jednych z największych turniejów prerelease. Gdy więc dali mi znać, że na kolejnym weekendzie prerelease’owym nie zamierzają zatrudniać sędziów grających, trochę się zdziwiłem. Ich imprezy oscylują w okolicy 100 graczy, a to wymaga szeregu osób do obsługi turnieju. Czytaj dalej

MOJO 2014 !!!

Witajcie,
Wiem, że nie wszyscy mają Facebook’a, nie każdy śledzi wszystkie media sędziowskie, ale każdy chce zagrać na Magic Online Judge Open.
Jeśli więc nie wiedziałeś o tym wydarzeniu do tej pory, to właśnie się dowiadujesz. Mam nadzieję, że angielski opanowałeś w zakresie wystarczającym do przyswojenia instrukcji, które są zawarte pod tym: http://blogs.magicjudges.org/mojo/ adresem.

Zapisujcie się tłumnie.

Aktualizacja i czyszczenie bazy

Witam,
Dzisiaj miała miejsce aktualizacja witryny. Jako, że w ostatnim czasie spamboty narejestrowały się na potęgę, miało miejsce również czyszczenie bazy. Jeśli ktoś wyleciał, to tylko przez niedoskonałość narzędzia. Proszę się nie obrażać tylko zarejestrować ponownie.
Udało się też dodać możliwość wpinania avatarów.

W razie problemów proszę o kontakt: milosz at krysinski dot com dot pl

Protektory – czyli jak dbać o swój deck na REL Competetive

Wstęp

Artykuł ma na celu przybliżyć nowym graczom jak powinny wyglądać ich protektory na turniejach rangi Competetive. Dla bardziej doświadczonych graczy będzie to przypomnienie, jakich błędów unikać i na co zwracać uwagę u swoich przeciwników. Granie talią ze znaczonymi kartami jest jednym z błędów turniejowych i przysługuje mu kara w postaci „Warninga”. Należy jednak pamiętać, że w przypadku, gdy znaczone karty mogą przynieść znaczną korzyść graczowi, to zostanie ona prawdopodobnie zwiększona do „Game Lossa”. Taką decyzję może podjąć sędzia główny turnieju. W niektórych przypadkach może nawet dojść do dyskwalifikacji. Warto więc dbać o stan protektorów i przygotowanie decku do turniejów rangi Competetive. Czytaj dalej